" /> Veilig werken aan wegen | Overige opleidingen

Veilig werken aan wegen

In de CAO-bouwbedrijf is de bepaling opgenomen dat ALLE WERKERS AAN DE WEG een cursus Veilig Werken Aan Wegen moeten hebben gevolgd.

 

Wij hebben hiervoor een zeer praktische eendaagse cursus ontwikkeld die voldoet aan alle VIANED-eisen. De cursus kan dan ook in het kader van 35b worden gegeven.

 

Tijdens de cursus wordt gewerkt met leskaarten die situaties bij en op de weg beschrijven. Aan de hand van situatietekeningen, fotomateriaal, vragen en opdrachten worden stap voor stap alle aspecten behandeld en geoefend die met veiligheid bij wegwerkzaamheden te maken hebben.

 

Voor de noodzakelijke theoretische onderbouwing is voor een sterk visuele benadering gekozen. In feite loopt de theorie als een rode draad door de praktijkdag.

 

De dagcursus wordt afgesloten met een examen. Als dit met goed gevolg wordt afgelegd, ontvangt de cursist een door BVQI erkend certificaat dat 5 jaar geldig is.

 

Een speciale vooropleiding is niet vereist, maar het is een voordeel als de cursist in het bezit is van het certificaat Basisveiligheid VCA.

 

De cursuslocatie is in overleg te bepalen. 

 

cursusduur  1 dag  of 2 dagdelen

 

certificaat:  veilig werken aan wegen